Kdy a kam

  • Taneční pro pokročilé

    Úterý 19.2 19:00 - Písek, KD

  • Večer pod lampou

    Úterý 19.2 18:00 - Planá nad Lužnicí, knihovna

    Beseda s Petrou Steinerovou a péči o pleť.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Miss čtenářů Jižní Čechy TEĎ

Která soutěžící se vám líbí nejvíce?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Elvis Mashike se po půl roce vrací do budějovického Dynama!

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Budějovické Dynamo dotahuje jednání o hostování útočníka Elvise Mashikeho Sukisy z Liberce, kam odešel před půl rokem právě z Českých Budějovic. Mashike v nejvyšší soutěži naskočil do 13 zápasů, většinou jako střídající hráč, a vsítil jeden gól do sítě pražských Bohemians. Pětkrát hrál za libereckou juniorku a v Juniorské lize nasázel šest branek. Liberec se ale snaží o příchod jiného útočníka a Mashikeho tak uvolnil na hostování. „Elvise samozřejmě všichni známe a víme, co od něj můžeme očekávat. Trenéři věří tomu, že by nám mohl v následujícím půlroce pomoci, a proto s Libercem jednáme o jeho hostování do konce sezony," potvrdil pro klubový web generální manažer Dynama Martin Vozábal.

Na jihu Čech vydržel Mashike celou minulou sezonu, kdy dal ve 27 zápasech sedm druholigových gólů a jako nejlepší střelec si řekl o laso z nejvyšší soutěže. S příchodem rodáka z Demokratické republiky Kongo by Jihočeši vyřešili jeden ze svých zimních cílů – získat dalšího kvalitního útočníka k nejlepšímu střelci celé Fortuna národní ligy Davidu Ledeckému.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace