Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio SOČR ~ Píseň písní

    neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

    Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

  • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

    neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

Evropský pohár juniorů ovládli Planko a Riasova

TÁBOR – Nedělní Evropský pohár juniorů v triatlonu přilákal do Tábora v rámci Táborského triatlonu zvučná jména nejen z Evropy. Na startu se objevili závodníci z rekordních 18 zemí, mezi nimi i exotičtí účastníci z Austrálie, Jihoafrické republiky či ostrova Mauricius. Mezi muži zvítězil Slovinec Matevž Planko, vítěz závodu Evropského poháru v Bledu. Mezi ženami kralovala Valentina Riasova z Ruska.

 

Hlavně v cíli závodu juniorek mohli fanoušci triatlonu vidět absolutní vyčerpání sportovkyň, mezi nimiž vyčnívala i Češka Iveta Fairaislová, která vybojovala stříbrnou pozici. Na pěkném sedmém místě dokončila Alžběta Hrušková. Nejlepším z Čechů byl Radim Grebík na 13. pozici. Někdejší Táborák Tomáš Plojhar bral nakonec 29. místo.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace