Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Běh městem

  středa 21.8 18:00 - Strakonice, start Letní kino

  25. ročník závodu + bohatý doprovodný program.

 • Jak do Mastné Lhoty přišel čert

  středa 21.8 17:00 - park před budovou Spektrum, Sezimovo Ústí

  Loutková pohádka pro děti.

Zobrazit všechny události
 

Fanoušci mohou cestovat MHD v Českých Budějovicích na vybraná utkání zdarma

ČESKÉ BUDĚJOVICE - V nadcházející sezóně hokejové a fotbalové ligy mohou fanoušci cestovat MHD zdarma. Stačí se prokázat místo platného jízdního dokladu zakoupenou permanentkou.

Dopravní podnik města České Budějovice připravil ve spolupráci s kluby ČEZ Motor České Budějovice a SK Dynamo České Budějovice pro věrné fanoušky akci, která má za cíl nejen zvýšit zájem o sport v našem městě, ale také umožnit milovníkům této zábavy pohodlnější a bezproblémovou dopravu na vybrané zápasy.

Fanoušci, jedoucí městskou dopravou na hokejovou WSM Ligu či fotbalovou Fortuna národní ligu v sezóně 2017/2018, se mohou vždy jednu a půl hodiny před a jednu a půl hodiny po utkání prokázat místo platného jízdního dokladu zakoupenou permanentkou. 

„Dopravní podnik je tradičním partnerem českobudějovického sportu a velice si váží všech fanoušků, kteří přispívají ke skvělé atmosféře zápasů přímo na stadiónech“, zdůvodnil tento krok ředitel a místopředseda představenstva společnosti Slavoj Dolejš.   

Pokud by se všichni „permanentkáři“ vydali na utkání vozy městského dopravce, pak by se jednalo o velkou skupinu lidí. Vždyť hokejový klub v letošním roce očekává více než 4000 vydaných permanentek, fotbalisté okolo 1100 kusů.

„Aktivita dopravního podniku je velmi vítanou podporou profesionálního sportu v našem městě a ocení ji jistě všichni věrní fanoušci obou tradičních klubů“, sdělil primátor města Jiří Svoboda.

Prověřit toto opatření mohli fotbaloví příznivci již při prvním domácím zápase, fanoušci Motoru mohou vše otestovat od 13. 9. 2017, kdy hrají hokejisté své první domácí mistrovské utkání. 

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Entroslav 

  Reagovat

   

  Diskriminace většiny těch, kteří si platí MHD a na hokej /fotbal/ nechodí.

  Vloženo 17.8.2017 13:28:08

 • mk 

  Reagovat

   

  Taky to platí na Press permanentku? Díky za odpověď

  Vloženo 17.8.2017 10:23:11

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace