Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • XV. Prácheňský ošetřovatelský den

    Čtvrtek 23.5 8:20 - Strakonice, KD

    Odborná přednáška.

  • Čtenářský klub

    Čtvrtek 23.5 17:00 - Písek, Městská knihovna

    Jiří Hájíček Rybí krev. Román současného jihočeského literáta o zániku vesnic, které musely ustoupit stavbě jaderné elektrárny Temelín. Vesnice v románu kronikářského ražení překvapivě nemají jména - dnes už totiž neexistují, až na Purkarec, který byl zatopen po osudovou kvótu 370,5 metru a z něhož pochází i Jiří Hájíček. Moderuje Hana Manková.

Zobrazit všechny události
 

Festival pro Tibet ve Strakonicích zve na filmy a dokumenty

STRAKONICE - V pořadí již šestý festival pro Tibet Strakonice se koná ode dneška do pátku v čajovně Pod stolem. Charitativní akce, na kterou je vstup dobrovolný, má pomoci tibetským seniorům, konkrétně v zajištění lékařské péče. Dnes program začíná od půl osmé večer.

 

Návštěvníci se mohou těšit na filmy a dokumenty, prodej tibetských výrobků, prezentaci Učení Fráni Drtikola, čaje a občerstvení. Z dokumentů se bude promítat Svobodná Čína: Odvaha věřit, Bez mrknutí (dokumentární film o Dalajlamovi), Útěk přes Himaláj či Z nomáda nikým.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace