Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Krampus

    sobota 14.12 15:00 - Kaplice, město

  • Předvánoční burza minerálů, drahých kamenů, šperků a fosilií

    sobota 14.12 9:00 až 14:00 - Písek, Prácheňské muzeum

Zobrazit všechny události
 

Firma z Prachatic získala ocenění za přeshraniční spolupráci

LINEC/PRACHATICE – Hospodářské komory jižních Čech, Dolního Bavorska a Horního Rakouska se na začátku června již tradičně sešly na udělování cen Cross Boarder Award, aby společně ocenily příkladnou přeshraniční spolupráci firem a institucí jednotlivých regionů. Jihočeskou cenu CBA v kategorii přeshraniční spolupráce podniků v Linci převzala firma z Prachatic MS KART s.r.o., která se zabývá výrobou motokárových podvozků.

 

Milena Šimáková, která cenu za společnost MS KART s.r.o. v Linci převzala, k ocenění uvedla: „Velice děkuji za ocenění Cross Border Award 2019. Přestože naše firma aktivně obchoduje nejen s většinou zemí Evropské unie, ale také s mnoha státy mimo evropský kontinent, je pro nás spolupráce se sousedním Rakouskem a Německem velice významná a má dlouholetou tradici. Velice si vážíme tohoto ocenění i spolupráce s Jihočeskou hospodářskou komorou."

„Každá z hospodářských komor může do soutěže nominovat jednu firmu a jednu instituci, které v rámci své činnosti spolupracují s podniky z přeshraničí. Za Jihočeskou hospodářskou komoru byla letos vybrána prachatická firma MS KART s.r.o., která od roku 1992 vyrábí motokárové podvozky, z nichž 60 procent vyváží do zahraničí," upřesnil Luděk Keist, ředitel Jihočeské hospodářské komory. Zároveň dodal, že výrobce z Prachatic nominovali také kvůli zajímavému předmětu podnikání a vysoké kvalitě výrobků, která firmu řadí mezi přední výrobce motokárových podvozků na světě. Letos se konal 14. ročník Cross Border Award.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace