banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Jubilejní Lubomír Brabec

    Úterý 23.7 19:00 - Protivín KD

    Romantické skladby pro kytaru.

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Florbal cup má nového vítěze, obhájce z Bernartic skončil šestý

MILEVSKO – V sobotu 30. května uspořádal místní florbalový klub FBC Došwich už třetí ročník Milevského florbal cupu. Svou premiéru si na něm odbyl i nově se rodící tým milevských mužů, kteří budou nastupovat od příští sezony v krajské lize pod vedením hrajícího trenéra Jaromíra Hrůzy. Svou premiéru zvládli obstojně, obsadili třetí místo. Druzí skončili milevští junioři posíleni o lajnu veteránů z řad trenérů mládeže. Formace si dohromady napočítala 204 let, ale přesto se prezentovala velmi dobře a ve finále vstřelila jediné dvě branky Milevských. Soupeř z Kučeře se však v rozhodující bitvě prosadil hned čtyřikrát, takže oběma domácím manšaftům vyfoukl celkové prvenství. Bernartice, které vyhrály oba předchozí ročníky, skončily až šesté.

Konečné pořadí: 1. Kučeř, 2. Milevsko – junioři, 3. Milevsko – muži, 4. Celtic Mirotice, 5. Jickovice, 6. Bivoj Bernartice, 7. Trubky Bechyně, 8. Chyšky.

Více informací přineseme ve středečních novinách.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace