Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Sociální sítě

    Úterý 12.11 9:00 - Milevsko, KD

    Přednáška.

  • Zdravotní pojišťovna MV ČR

    Úterý 12.11 13:00 až 16:00 - Milevsko, KD

    Mobilní pracoviště.

Zobrazit všechny události
 

Footfest 2019 se nezadržitelně blíží

Čtvrtek 18. července, se nezadržitelně blíží. A s ním i zahájení festivalu Footfest. Ten se bude letos v Želči u Tábora konat ve dnech 18. - 20. července a oslaví už patnácté narozeniny. Tři dny muziky, tři stage, to nejlepší z československé hudební scény, mezinárodní interpreti, bohatý doprovodný program, fotbalový turnaj, atrakce pro děti, nebo třeba festivalová seznamka! Přesně tohle bude letošní jubilejní ročník.

Koho uvidíte a uslyšíte
Line-up, kterému vévodí jedno z nejznámějších SKA uskupení vůbec, španělští SKA-P, okoření i další kapely z různých koutů světa. Fandové se mohou těšit na Therapy?, The Carburetors, Paddy and the Rats, Beer Beer Orchestra nebo třeba The Toy Dolls. Z domácích zase Škwor, Horkýže Slíže, Visací Zámek, Plexis, Vypsaná fixa, Mig 21, Olympic, Dymytry a další.

Co bude letos nového?
Pro návštěvníky areálu přibudou letos do stanového městečka sprchy. Z atrakcí přibude pojízdný pivní truck Gambrinus, kde můžete dát pivko s přáteli. Rodiny s dětmi určitě nevynechají sobotní vystoupení Kašpárka v rohlíku. Hudebně divadelní uskupení zajistí zábavu pro malé i velké. Od pátku bude k dispozici dětská zóna, kde děti najdou kreativní dílničky a různé hry. Atrakce přiveze i nealko drink partner Coca Cola. Poprvé se letos v areálu objeví stolní fotbálek od firmy 4P Fun Technical.

Seznamka i letos
Festivalová seznamka se zábavnými samolepkami, která loni sklidila obrovský úspěch, nemůže chybět ani letos. Je určena pro každého, kdo se rád baví a poznává nové lidi. Takže i letos můžete potkat pravou lásku, nebo nové festivalové parťáky.

Uklízíme, platíme čipy, pomáháme
Vratné kelímky postupně odbourávají jednorázové plastové obaly. Takže areál bude uklizený a vy si můžete odnést suvenýr z festivalu. Footfest i letos nabídne moderní metodu placení - Cashless system. Díky platebním čipům se eliminují fronty, festival si užijete bez zbytečného stresu a hledání drobných po kapsách. Peníze si můžete během festivalu kdykoli dobít, nebo naopak vloženou částku vyzvednout zpět. Peníze, které loni zůstaly na čipových účtech, přišly do dobrých rukou. Po hlasování na sociálních sítích byl rozdělen finanční dar v celkové hodnotě 21 500 korun, mezi dvě organizace. I MY, o.p.s., Soběslav a Centrum Kaňka Tábor. I letos fanoušci budou mít možnost hlasovat a zapojit se do projektu fanoušci pomáhají.

Hlady neumřete
Také letos se můžete těšit na klasický výběr ale i na novinky. Nebudou chybět rybí speciality, trdelník, burgery, langoše, čínské nudle a další pochoutky. Vychlazené pivo zajistí Plzeňský prazdroj, samozřejmostí jsou oblíbené míchané koktejly. Zařízení Beerjet už jste poznali loni. I letos zajistí, že při čepování piva se nebudou tvořit fronty.

Vstupenky. Kde a jaké
Stále probíhá předprodej vstupenek buď na celý festival nebo na jednotlivé dny. Vstupenky můžete pořídit v kamenných prodejnách, jejichž seznam najdete na ZDE. Díky tradičním VIP vstupenkám si můžete užít například vlastní zahrádku a toaletu nebo bezplatnou konzumaci jídla a pití. Všechny typy vstupenek můžete také rovnou objednat třeba ZDE.

POZOR. Stále ještě HRAJEME O VSTUPENKY. Třeba právě vy půjdete zadarmo.

Všechny další potřebné informace můžete získat ZDE

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace