pondělí 20.5 19:30 - Volyně, Pošumavská tržnice

• Návrat do hotelu Blackout

pondělí 20.5 19:30 - Městské divadlo Český Krumlov

Divadelní představení.

Fotbal: Táborsko porazilo Vlašim a je znovu první

SEZIMOVO ÚSTÍ - Fotbalisté Táborska porazili v 21. kole Fotbalové národní ligy tým z Vlašimi 2:0. Do sítě Středočechů se trefili Džafič s Vukadinovičem. Brankář Toma si připsal už jedenácté čisté konto v sezoně a v lize nemá konkurenci.

Táborsko se na svého soupeře vrhlo hned od začátku a vesele počítalo šance. Gólu se ale domácí tým dočkal až v závěru poločasu, kdy si vlašimský brankář neporadil s hlavičkou Adnana Džafiče. V druhé půli poslal dělovku k tyči Vukadinovič a Soukeník oslavoval podruhé.

V zápase viděli diváci také dvě červené karty, ostré zákroky i nesportovní gesta. Hosté byli nespokojeni s vedením zápasu ze strany rozhodčích, trenér Petržela za sebe na tiskovou konferenci poslal svého asistenta. Více o tomto emotivním duelu ve středečním Týdeníku Táborsko.