Kdy a kam

  • Okolím Písku - pěší výlet

    neděle 18.11 13:00 - Písek - sraz před Sportovní halou v Tylově ul.

    Klub českých turistů - Otava Písek. Trasa bude určena dle charakteru počasí až na místě srazu. Pěšky do 10 km. Možnost krátkého přesunu vlakem nebo autobusem.

  • Literární odpoledne v Heydukově památníku

    neděle 18.11 16:00 - Památník A. Heyduka, Tyršova 438, Písek

    Připravila a uvádí Stanislava Hošková.

Zobrazit všechny události
 

Fotbalisty Českých Budějovic čeká v MOL Cupu cesta do pražského Ďolíčku

JIŽNÍ ČECHY – Pikantní los pro 3. kolo poháru! Fotbalistům budějovického Dynama se úvod sezony povedl, bojují o čelní pozice ve Fortuna národní lize a teď je před nimi další velká výzva. Dnešní los v Praze určil, že k utkání 3. kola tuzemského MOL Cupu zamíří svěřenci trenéra Horejše právě do hlavního města, konkrétně do vršovického Ďolíčku, kde se utkají s tamními Bohemians. V osudí bylo mezi posledními 32 týmy také všech 16 prvoligových manšaftů, neboť ve 2. kole poháru nevypadl žádný celek z nejvyšší soutěže. Vítězství obhajuje Slavia Praha. Oficiálním hracím termínem 3. kola je středa 26. září.


Ještě předtím ale čeká Jihočechy pokračování ligové soutěže. V prvním zápase Fortuna národní ligy po reprezentační pauze přivítají už tuto neděli 16. září MFK Vítkovice. Úvodní hvizd zazní v 17 hodin.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace