Kdy a kam

  • Naše třída

    Úterý 22.1 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Emocionální drama.

  • Maškarní ples

    Úterý 22.1 19:00 - Sezimovo Ústí, Spektrum

    Projekce opery.

Zobrazit všechny události
 

Fotbalový turnaj jihočeských nemocnic

Vítězové... , Autor: Martina Janouchová

Vítězové...     Autor: Martina Janouchová

BOROVANY - Čtvrtý ročník fotbalového turnaje mezi jihočeskými nemocnicemi se uskutečnil v pátek 8. června v Borovanech. Pořádající nemocnicí byl tentokrát Český Krumlov. Fotbalisty vyslali ze šesti nemocnic Jihočeského kraje. Nastoupil Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice a Tábor. Táborští vyhráli, a tak mluvčí táborské nemocnice Martina Janouchová ráda podává zprávu:

 

Nemocnice Tábor nenechala nic náhodě a hned první zápas s prachatickou nemocnicí vyhrála 11:2. Fotbalový tým složený z lékařů, laborantů, asistentů, sanitářů i „ajťáků“ si vítězné skóre pojistil i v dalších zápasech, a to s Českým Krumlovem 4:1 a Strakonicemi 2:1. I ve finále s Jindřichohradečáky umístili Táborští do brány o jeden balón více než soupeř. Výsledek byl 2:1.

Táborským zdravotníkům tak přibyl do sbírky k předloňskému stříbrnému a loňskému bronzovému poháru ještě pohár nejcennější  - zlatý. Druhé místo obsadila Nemocnice Jindřichův Hradec, a třetí Nemocnice Strakonice."

"Krumlovským pořadatelům děkujeme za výbornou organizaci, občerstvení, objednání přívětivého počasí ke hře, a všem za úžasnou atmosféru po celou dobu turnaje," vzkazují z táborské nemocnice kolegům, kteří se na jeden den stali soupeři. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace