Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Představení knihy Jitex 70

  středa 22.5 17:00 - Písek, Prácheňské muzeum, Přednáškový sál

  ...doprovodné publikace ke stejnojmenné výstavě.

 • Pletky s Vlastou

  středa 22.5 9:00 - Písek, Senior Point

  Nebuďte s ručními pracemi doma, vezměte klubíčka, háčky, jehlice i své rozpracované modely a přijďte se podělit o zkušenosti, zeptat se na jiné postupy.

Zobrazit všechny události
 

Futsal okresní přebor: První finále pro Delfíny

PÍSEK – V neděli 12. května byl v obloukové hale na programu první finálový duel futsalového okresního přeboru. Na Ovečky, které prožívají zatím nejúspěšnější sezonu, čekala výzva v podobě několikanásobného mistra Blue Dolphins. Úvodní patnáctiminutovka byla jasně v režii Delfínů, kteří nervózní hráče Orange Sheep téměř nepustili za půlící čáru. Modré poslal do vedení Karel Trantina. Inkasovaná branka Ovečky trochu probrala a pomalu se začaly dostávat do hry. Do přestávky obhájce náskok ještě navýšil, přesně mířil Marek Valach. V závěru hrací doby měli mírně navrch oranžoví, kteří se museli obejít bez opor Jana Sigmunda a Tomáše Hnídka. Kontaktní gól se jim ale vstřelit nepodařilo. Naopak ještě jednou udeřili Delfíni. Marek Valach našel před bránou nehlídaného Romana Zahrádku, a ten břichem dostal míč za brankovou čáru. Druhý zápas se bude hrát v sobotu 18. května od 10 hodin.

SK Blue Dolphins - SK Orange Sheep 3:0 (2:0)

Branky: Trantina, Valach, Zahrádka

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Dolphins fans 

  Reagovat

   

  S tím nemohu nic než souhlasit. Poslední dobou bezkonkurenční. Co Unbrokeny opustil trenér, tak je písecký futsal o jednom týmu.

  Vloženo 13.5.2019 13:33:52

 • Blue Dolphins 

  Reagovat

   

  Finále probíhá zatím bez překvapení... Delfini jsou bezkonkurenční tým piseckeho futsalu!!!

  Vloženo 13.5.2019 11:12:01

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace