Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Příběh projektu - kasárna

    Úterý 22.10 17:30 - Písek, Knihovna

    Beseda s architektem.

  • České tajemno

    Úterý 22.10 19:00 - Strakonice, Rytířský sál

    Nejtajemnější domácí záhady.

Zobrazit všechny události
 

Házená: Mladší žákyně roznesly Lokádu, starší po pauze zabojovaly

MILEVSKO – Dalšími domácími zápasy v neděli večer pokračovaly žačky HC Milevsko v krajském přeboru, tentokrát do města vzduchotechniky dorazila budějovická Lokomotiva. Mladší žákyně trenérky Veroniky Hřebejkové byly jasně lepší, hned v úvodu si vytvořily dostatečný náskok a přesvědčivé vítězství udržovaly až do konce – 14:5. Starší žákyně se tentokrát musely obejít bez nemocné opory Nely Horažďovské, jejíž koncovka zejména v první půli citelně scházela. Soupeřky z krajského města vedly v polovině utkání o sedm branek a vypadalo to na debakl, ale domácí Milevšťandy se po změně stran sebraly, zahodily veškerý ostych, druhý poločas odehrály naprosto vyrovnaně a nakonec jej dokonce o gól vyhrály, takže snížily porážku na konečných 13:19.

Mladší žactvo
HC Milevsko – TJ Lokomotiva ČB 14:5 (9:3).
Sestava a branky: Vacková, Blanka Volfová 1, Králová 1, Janušková 1, Miklavčičová, Prášková, Džermanská 2, Radostová 5, Matějková 4, S. Koňáková, Dostálová.

Starší žactvo
HC Milevsko – TJ Lokomotiva ČB 13:19 (3:10).
Sestava a branky: Bočanová, Vlčková, M. Kodadová 1, Tůmová, T. Kodadová 2, Matějková 1, M. Koňáková 5, Čunátová, Kreuzerová 1, Barbora Volfová 3.

Snímky v galerii jsou ze zápasu starších žákyň. Více informací přineseme ve středečním tisku. Zápasy zhodnotí trenérky Veronika Hřebejková a Marie Šťastná. Dále prozradíme, co čeká starší žákyně 16. listopadu. Čtěte Milevské noviny!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace