Kdy a kam

  • Okolím Písku - pěší výlet

    neděle 18.11 13:00 - Písek - sraz před Sportovní halou v Tylově ul.

    Klub českých turistů - Otava Písek. Trasa bude určena dle charakteru počasí až na místě srazu. Pěšky do 10 km. Možnost krátkého přesunu vlakem nebo autobusem.

  • Literární odpoledne v Heydukově památníku

    neděle 18.11 16:00 - Památník A. Heyduka, Tyršova 438, Písek

    Připravila a uvádí Stanislava Hošková.

Zobrazit všechny události
 

Historická auta i zemědělská technika mají v sobotu sraz v Chyškách u Milevska

CHYŠKY - Už čtvrtým rokem se o druhém pouťovém víkendu v Chyškách uskuteční před hostincem U Čižinských sraz historické techniky. V sobotu 14. července tu mají ve 13 hodin dostaveníčko stará auta, motorky, klidně i bicykly, a také zemědělská technika od historických traktorů až třeba po stabilní motory, které se vozily k mlátičkám. Před čtyřmi lety napadlo partu kamarádů, že když už vlastní staré motorky a auta, mohli by je ukázat a pozvat další stejné nadšence. Dnes je z toho velká akce, kterou si lidé oblíbili.


Hodinu a půl si mohou zájemci v sobotu vystavenou techniku prohlížet, v půl třetí se vyjede na  spanilou jízdu krajem, a to po dvou trasách. Kratší povede z Chyšek na Hrachov, Nálesí, do Ratiboře a odtud zpět do Chyšek. Delší pak přes Nálesí do Obděnic, Počepic, až do Vysokého Chlumce, kde je domluvena návštěva skanzenu, a poté přes Skuhrov, Chválov a Nosetín zpátky.

Večer od 20 hodin se pak bude v sále hostince U Čižinských konat druhá pouťová zábava s kapelou Dificlait.Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace