Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Black and white

  neděle 18.8 19:00 - Veselská ozvěna, kostel v Zálší

  Koncert.

 • Strakonický drak

  neděle 18.8 10:00 - Strakonice, Lávka u pivovaru

  Závod dračích lodí na Otavě.

Zobrazit všechny události
 

Historky Františka Mareše potřetí. Tentokrát ze zimního stadionu

MISTŘI MLUVENÉHO SLOVA. Zleva Ladislav Masopust a František Mareš. , Autor: Jan Petráš

MISTŘI MLUVENÉHO SLOVA. Zleva Ladislav Masopust a František Mareš.     Autor: Jan Petráš

STRAKONICE - Show must go on, v překladu show musí pokračovat. Tato věta dokonale vystihuje seriál populárních historek strakonického dýdžeje Františka Mareše, který již dvakrát na stránkách našeho týdeníku vzpomínal na zážitky z fotbalových trávníků. Málokdo ovšem ví, že také v mládí zkoušel hrát – coby brankář – lední hokej. I když u něho nezůstal, nakonec ho cesty znovu na zimní stadion zavedly. Tentokrát v roli začínajícího komentátora. Bok po boku vedle místního hlasatele Ladislava Masopusta usedal v druholigové éře celkem osm sezon. „Spolupracovat s Láďou bylo pro mě velikou školou. On se totiž moderátorem nejspíše narodil. Prožil jsem s ním snad milion veselých historek a o některé z nich bych se rád podělil,“ říká populární strakonický dýdžej. Exkluzivní třetí pokračování jeho příběhů, které si rozhodně vyloudí úsměv na vaší tváři, vychází již tuto středu v Týdeníku Strakonicko!

Tady je malá ochutnávka: "...Láďa najednou do ticha prohlásil: „Tu bych břinknul.“ Stadion lehnul smíchy a já si uvědomil, že to mikrofon bere, takže jsem se k němu snažil dostat. Slyšela to i trenérka té holčičky, žena ve středním věku. Rozeběhla se k nám a chtěla nás upozornit, že máme zapnutý mikrofon. V tu chvíli tomu Láďa nasadil korunu, když řekl, že tu trenérku by břinknul taky..."

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • kolda  | 

  Reagovat

   

  Dobrý den chci se zeptat, kde najdu celý článek

  Vloženo 15.6.2014 13:19:47

 • Mirka  | 

  Reagovat

   

  Takhle jsem se dobře dlouho nepobavila!!!!:)

  Vloženo 23.4.2014 08:59:15

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace