Kdy a kam

 • Pletky s Vlastou

  středa 27.3 9:00 - Písek, Senior Point

  Nebuďte s ručními pracemi doma, vezměte klubíčka, háčky, jehlice i své rozpracované modely a přijďte se podělit o zkušenosti, zeptat se na jiné postupy.

 • Folková legenda Nezmaři ~ křest velkého zpěvníku

  středa 27.3 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Miss Sezimovo Ústí 2019 JcTEĎ

Která z dívek se vám líbí nejvíce?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hitparádu vánočního cukroví vyhrála vosí hnízda. Které cukroví milujete vy?

Tolik vánočního cukroví druhů, kolik pečou české hospodyňky, se nepeče snad nikde jinde na světě. Nás zajímalo, které cukroví mají Jihočeši v největší oblibě a před Vánocemi v Jihočeských týdenících proběhlo hlasování v hitparádě nejlepšího cukroví. Zároveň šlo o soutěž o návštěvu herny virtuální reality v Českých Budějovicích.

 

Teď už k samotnému žebříčku, který vytvořili Jihočeši. Známkovalo se jako ve škole.

Nejlépe se umístily s pomyslnou jedničkou vosí hnízda. Druhou příčku a chvalitebné jsou vanilkové rohlíčky. Na třetí pozici se umístilo linecké. Čtvrtou příčku obsadily perníčky. Páté zůstaly plněné ořechy, hned před kokoskami, které jsou na šesté příčce. A žebříček uzavřely pracny. 

Do soutěže ale dorazily i odpovědi, že nejoblíbenější je stejně vánočka a nebo také oříšková kolečka. Věříme, že skvělých druhů existuje nespočet. A jak se říká - sto lidí, sto chutí. Které cukroví je vaší jedničkou? 

Prozradíme také, kdo si bude užívat v Českých Budějovicích ve virtuální herně, kde může výherce zažít pohled z nejvyšší hory světa nebo třeba procházku po Marsu?

Štěstí se usmálo na Františka Barvíře z Krátké 354 v Katovicích. 

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • A.S. 

  Reagovat

   

  Klobásové

  Vloženo 26.12.2018 17:18:36

  Vaše reakce:

  Zbývá znaků: 1200
   
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace