• Miroslav Donutil - Cestou necestou

Čtvrtek 21.11 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

Populární herec, bavič, vypravěč Miroslav Donutil Vás navštíví se svojí show Cestou necestou. Skvělé historky, nové příběhy a zážitky nám připomenou, co vše se může přihodit na cestách.

Hokej: Milevští mladší žáci výraznou převahu nezužitkovali

MILEVSKO – Spíše za ztrátu druhého bodu musí považovat milevští mladší žáci svou sobotní domácí remízu s Žebrákem (1:1). Psychicky posíleni drtivou středeční výhrou nad Českým Krumlovem (10:3) si na tým, který byl v tabulce až za nimi, svěřenci kouče Štycha věřili, ale nakonec ho hlavně v první třetině hrubě podcenili a pustili do vedení – 0:1. Od druhé části už Milevští začali makat naplno a byli herně i střelecky výrazně aktivnější, ale na vyrovnání čekali přes půl zápasu. Až v čase 30:46 se prosadil po individuální akci paradoxně v milevském oslabení Pavel Bouška. Po hříchu to však byl jediný milevský úspěch sobotního odpoledne. Domácí svého soupeře přestříleli 18–6, ale kýžený rozdílový gól už vsítit nedokázali.

Milevsko – Žebrák 1:1 (0:1, 1:0, 0:0). Více se k utkání vyjádří ve středečních novinách kouč Michal Štych, který vysvětlí, co se mu v první třetině vůbec nelíbilo. A všiml si v utkání nečeho, co v mládežnické kategorii už hodně dlouho neviděl? Čtěte Milevské noviny!