banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Nixon Lads & Qychodu

    Čtvrtek 22.8 18:00 - Dům kultury Milevsko - amfiteátr

    Koncert.

  • Neposlušná kůzlátka

    Čtvrtek 22.8 16:00 - Husitské muzeum v Táboře - Rajský dvůr

    Pohádka o zlobení.

Zobrazit všechny události
 

Hokej: Milevští mladší žáci výraznou převahu nezužitkovali

MILEVSKO – Spíše za ztrátu druhého bodu musí považovat milevští mladší žáci svou sobotní domácí remízu s Žebrákem (1:1). Psychicky posíleni drtivou středeční výhrou nad Českým Krumlovem (10:3) si na tým, který byl v tabulce až za nimi, svěřenci kouče Štycha věřili, ale nakonec ho hlavně v první třetině hrubě podcenili a pustili do vedení – 0:1. Od druhé části už Milevští začali makat naplno a byli herně i střelecky výrazně aktivnější, ale na vyrovnání čekali přes půl zápasu. Až v čase 30:46 se prosadil po individuální akci paradoxně v milevském oslabení Pavel Bouška. Po hříchu to však byl jediný milevský úspěch sobotního odpoledne. Domácí svého soupeře přestříleli 18–6, ale kýžený rozdílový gól už vsítit nedokázali.

Milevsko – Žebrák 1:1 (0:1, 1:0, 0:0). Více se k utkání vyjádří ve středečních novinách kouč Michal Štych, který vysvětlí, co se mu v první třetině vůbec nelíbilo. A všiml si v utkání nečeho, co v mládežnické kategorii už hodně dlouho neviděl? Čtěte Milevské noviny!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace