Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Jubilejní Lubomír Brabec

    Úterý 23.7 19:00 - Protivín KD

    Romantické skladby pro kytaru.

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Hokejbalový turnaj v Kučeři ovládl silný Oslov

KUČEŘ – Hokejbalisté Oslova složili pro sobotní 12. ročník tradičního turnaje v Kučeři velmi silnou sestavu, ve které hrál prim třeba hokejový útočník extraligové Plzně Miroslav Indrák, a tak není divu, že nenašli jediného soupeře. Všechny zápasy Oslov vyhrál rozdílem třídy, suverénní prvenství v základní skupině potvrdil i finálovou výhrou 5:0 nad druhými Chataři, kteří sice bojovali statečně, ale s jediným hráčem na střídání na suveréna letošního ročníku prostě nestačili. Domácí Kučeř hrající pod krycím názvem Black Panthers skončila předposlední. V základní skupině Panteři všechny zápasy prohráli, radovali se až v následném utkání o konečné umístění.

Konečné pořadí: 1. Oslov, 2. Chataři, 3. Jickovice 2004, 4. MV2, 5. Black Panthers, 6. Květuš. Další zajímavosti nebo rozhovor s Miroslavem Indrákem přineseme ve středečních novinách. Extraligový hokejista plzeňské Škodovky, jinak rodilý Písečák, zhodnotí sobotní turnaj i nedávno skončenou hokejovou sezonu. Bude v Plzni pokračovat? Dočkal se prodloužení smlouvy? Čtěte Milevské noviny.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace