Úterý 19.11 19:00 - Volyně, Městské muzeum

• Kavárnička

Úterý 19.11 14:00 - Volyně, Pošumavská tržnice

Posezení pro seniory.

Hokejisté Milevska si připsali skalp svého bývalého kouče

MILEVSKO – Třetí vítězství letošní sezony si připsali hokejisté Milevska v sobotním utkání osmého kola krajské soutěže doma na tradičním soupeři ze Strakonic, kterého vede jako trenér exmilevský Luboš Krupka. Jeho svěřenci se sice hned na konci první minuty ujali vedení a ještě na úvodní přestávku šli za stavu 2:1 ve svůj prospěch, ale vzduchotechnici otočili výsledek třemi góly v prostředním dějství. V nervózním utkání, kdy bylo k vidění plno vyloučení a šarvátek, nakonec hosté ze Strakonic doplatili na svou nedisciplinovanost a z města vzduchotechniky odjížděli po zásluze bez bodů. Domácí byli herně lepší a připisují si tři důležité body do tabulky, které už po dvou domácích prohrách v řadě nutně potřebovali. Velmi dobrý výkon podal po vypršení disciplinárního trestu brankář Michael Panec.

Další zápas sehrají hokejisté Milevska v neděli 17. listopadu v Jindřichově Hradci. Až v devátém kole tak zajíždějí poprvé v sezoně na hostující kluziště.

• 8. kolo – sobota 9. listopadu
HC Milevsko 2010 – HC Strakonice 6:3 (1:2, 3:0, 2:1). Branky a nahrávky: 18. Fořt (Radosta), 24. Hastrman (Milan Čunát), 29. Šimák (Bouška, Bílek), 37. Jelínek (Pletka), 48. Fořt (Pouch, Radosta), 53. A. Hájek (Bouška, Šimák) – 1. Mikeš (Jiřinec), 19. Švec, 50. Škoda.

Další zajímavosti a ohlasy z utkání osmého kola v Milevsku přineseme ve středečním tisku.