Kdy a kam

 • Penziopolis Dva dopisy o Písku

  středa 19.12 17:30 - Písek, Městská knihovna Písek

  Uvedení nové knihy autorů Jiřího Vogla a Petra Mano.

 • Koncert pro seniory se souborem Lego

  středa 19.12 14:00 - Milevsko

  Pořádá ZUŠ Milevsko – Klub důchodců, ul. Gen. Svobody.

Zobrazit všechny události
 

Hokejisté Strakonic se kvalifikace o druhou ligu nezúčastní, prioritou je play-off krajské ligy

STRAKONICE – Další změna! Tentokrát už definitivní. Hokejisté Strakonic, kteří se stali vítězem základní část krajské ligy, hrát kvalifikaci o druhou ligu nebudou. Uvedlo to dnes ve svém prohlášení vedení klubu.

Prohlášení HC Strakonice:

Vážení fanoušci strakonického hokeje, proběhlo mnoho spekulací ohledně účasti strakonických hokejistů v kvalifikaci o II.NHL. Dovolte nám vše uvést na pravou míru. V několika posledních dnech probíhala intenzivní komunikace mezi zástupci našeho klubu, hráči a ČSLH o tom, jaká bude konečná podoba kvalifikace. Poslední možný datum přihlášení našeho týmu byla neděle 11. 3. 2018, respektive pondělí 12. 3. 2018 ráno. Na základě informací z ČSLH byly stanoveny hrací dny pro kvalifikaci pátek a neděle, což znamená, že jsou shodné s hracími dny play-off. Tato informace bohužel kolidovala s odhodláním hráčů absolvovat obě soutěže a hrát třeba i čtyři zápasy za týden. V tomto případě byly pouze dvě varianty, jak se kvalifikace zúčastnit – nestartovat v play-off (případně vypadnout v prvním kole s Jindřichovým Hradcem), nebo mít k dispozici dvě mužstva, která by odehrála jak play-off, tak kvalifikaci v jeden den.

Bohužel hráčský kádr, který máme k dispozici, ještě oslabený o zraněné hráče z posledních zápasů, nám neumožnil postavit dva plnohodnotné týmy. Z tohoto důvodu jsme čekali do poslední chvíle, jak se bude vyvíjet první kolo play-off. Jelikož se našim borcům podařilo přejít přes první kolo, budeme pokračovat v bojích o celkové vítězství v play-off, což bylo od začátku naší prioritou.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Fanda 

  Reagovat

   

  Vedení hokejového svazu je opravdu "na úrovni". Jsou tři skupiny druhé ligy, tři sestupující a tři zájemci o kvalifikaci, tudíž o postup. Jsou to Most, Orlová a Strakonice. Přesto se kvalifikace má hrát. Strakonice pro finančně náročné a zbytečné cestování z této
  "kvalifikace" rozumně odstoupily. A to zde nemluvím o kolizi termínů.

  Vloženo 13.3.2018 20:43:29

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace