Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Matěj Rak

    neděle 19.5 19:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

    Koncert.

  • Seminář argentinského tanga

    neděle 19.5 18:00 - Strakonice, Čajovna Pod Stolem

Zobrazit všechny události
 

Hokejisté v exhibici obuli kopačky. Dobře to nedopadlo

STRUNKOVICE NAD BLANICÍ – V neděli 26. června se zúčastnil tým hokejového ČEZ Motoru už osmého sportovního odpoledne ve Strunkovicích nad Blanicí. Motor, v jehož barvách se na oblíbené exhibici představili současní hráči, členové vedení klubu i budějovičtí odchovanci, kteří si na živobytí vydělávají v zahraničí, podlehl domácím 2:5 (2:1). Branky Motoru vsítili posila z fotbalového Dynama Martin Vozábal a Tomáš Kučera, marketingový ředitel budějovického hokeje. Kromě Motoru se ve Strunkovicích představil i tým celebrit Amfora, nahlédněte do bohaté galerie z exhibice, kterou nafotil jihočeský sportovní fotograf Jan Škrle.

Doufejme, že se hokejistům bude na ledě dařit lépe. Do letošní WSM Ligy půjdou s drobnými korekcemi v sestavě. Dvojice Michal Švihálek – Lukáš Kříž, která se s Motorem nedohodla na nové smlouvě, už našla své nové působiště. Příští sezonu zahájí dvojice mladíků ve slovenské Žilině, odkud se naopak vrátil z hostování zpátky do Českých Budějovic už po skončení uplynulého ročníku Vladimír Škoda.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace