Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Milevské léto - Rightnow a Maddie

    Čtvrtek 18.7 18:00 - Milevsko, KD - amfiteátr

    Koncert.

  • Promítání filmu Obr

    Čtvrtek 18.7 - Na Lipníku, Kovářov

    Začátek po setmění.

Zobrazit všechny události
 

Hokejová WSM Liga zná svůj jízdní řád. S kým začne budějovický Motor?

PRAHA/ČESKÉ BUDĚJOVICE – Druhá nejvyšší soutěž se pro ročník 2018–19 z rozhodnutí Českého svazu ledního hokeje o jedno družstvo rozšíří. Hrát ji tedy bude nově 15 týmů, které se utkají tradičním čtyřkolovým systémem – každý s každým dvakrát doma a dvakrát venku. V každém kole ale bude mít jeden z manšaftů volný los, takže odehraje během 60 kol dlouhodobé základní části 56 utkání. Rozlosování nového ročníku první ligy už je známo, ale termíny utkání ještě jisté nejsou. Budějovický Motor zahájí sezonu doma proti Benátkám nad Jizerou a hned ve druhém kole čeká Jihočechy tradiční výjezd do Jihlavy, kam se podívají po sezonní odmlce. Jihlavská Dukla totiž loni zažila epizodní ročník v nejvyšší soutěži a po roce se opět vrací do WSM Ligy.


Dalšími nováčky jsou kromě Jihlavy ještě hokejisté Poruby. WSM Liga se naopak rozloučila s Karlovými Vary, které se po roce vracejí mezi elitu.

Pořadí soupeřů ČEZ Motoru ČB: 1. Benátky na Jizerou, 2. Jihlava, 3. Slavia Praha, 4. Přerov, 5. VOLNO, 6. Prostějov, 7. Kadaň, 8. Kladno, 9. Havířov, 10. Ústí nad Labem, 11. Třebíč, 12. Litoměřice, 13. Frýdek-Místek, 14. Poruba, 15. Vsetín.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace