banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Znouzecnost u Stánku!

    středa 24.7 20:00 - Tábor, Stánek - Žižkovo náměstí

    Koncert.

  • Začarovaný les

    středa 24.7 18:00 - Písek, Palackého sady

    Loutkové představení.

Zobrazit všechny události
 

Hrajete si rádi s jídlem? Pak navštivte Sladovnu

PÍSEK – Výstava S JÍDLEM SI neHRAJEM v Písecké Sladovně se blíží ke konci. Poslední šanci pohrát si s jídlem budou mít návštěvníci v neděli 27. dubna. Interaktivní výstava byla původně určena menším dětem, oslovila ale všechny generace. Snaží se představit fenomén jídla netradičním způsobem, včetně přípravy, stolování, konzumace nebo historie.

Kromě samotné expozice měl úspěch i doprovodný program, workshop Experimenty s jídlem byl dokonce jedním z nejúspěšnějších v historii Sladovny, dospělé a seniory naopak přilákaly komentované prohlídky vedené předsedou Lékařské rady a výživovým poradcem Ondřejem Nývltem. Od začátku výstavu navštívilo téměř devět a půl tisíc lidí, ostatní ji mají možnost shlédnout tento víkend, výjimečně je otevřeno i na Velikonoční pondělí. Po výstavě se 17. května Sladovna promění v Les, který připravují výtvarníci Wade Kavanaugh, Steve C. Nguyen a Tomáš Žižek. Vstupné na akci S JÍDLEM SI neHRAJEM činí 90 Kč pro dospělé, pro děti od dvou do patnácti let a seniory nad 65 let 60 Kč a rodiné vstupné (3 – 5 osob) stojí na 230 Kč.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace