banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Strakonický dudák aneb Hody divých žen

    pátek 23.8 20:30 - Hrad Strakonice - II. hradní nádvoří

    Hra J. K. Tyla v podání DS Čelakovský.

  • Vlksický Kašpar 2019 - Jonáš a Tingl - Tangl

    pátek 23.8 21:00 - Vlksice

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Hustopeče míří do Milevska s mandlovicí, vínem a Jožkou Šmukařem. Na červenožluté čeká dárek

AKTUALIZOVÁNO - 11.5.2019 07:52

MILEVSKO - Od 13. hodiny do večera bude dnes milevské náměstí patřit Dnu vína a mandlovice. Moravané z města Hustopeče přivezou své typické pochutiny, sami sebe a taky svého nejslavnějšího rodáka Jožku Šmukaře, aby se představili v milevském kraji. S Milevskem právě navazují přátelství a partnerství. Připravena bude zábava s menším gastrofestem. A taky zábavný pokus. Určen je hlavně dětem, ale dospělým se překážky nekladou. Kdo přijde od půl druhé odpoledne k dětské scéně v oblečení s červenou a žlutou anebo doplňky v těchto barvách, může se těšit na malý dárek. Červená a žlutá jsou totiž barvy městského znaku obou měst.

 

Cílem je pokus vytvořit před 15. hodinou společnou fotografii v červenožlutém provedení a tu poslat do Hustopečí jako pozdrav prostřednictvím portálu JčTeď.

Přátelé z Moravy přijedou s vínem a mandlovicí, pálenkou typickou pro jejich kraj. Jožka Šmukař vystupuje od 15 hodin. Večer pak přijde ke slovu Beatles revival. V případě nepříznivého počasí se bude program odehrávat ve velkém stanu. 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace