Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Strakonický dudák aneb Hody divých žen

    pátek 23.8 20:30 - Hrad Strakonice - II. hradní nádvoří

    Hra J. K. Tyla v podání DS Čelakovský.

  • Vlksický Kašpar 2019 - Jonáš a Tingl - Tangl

    pátek 23.8 21:00 - Vlksice

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Hvězdný fotbal pomůže malým pacientům českobudějovické nemocnice

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Hvězdy českého sportu a showbyznysu se opět po roce utkají ve fotbale, aby pomohly malým pacientům dětského oddělení českobudějovické nemocnice. Právě jim bude patřit výtěžek z 9. ročníku charitativní fotbalové exhibice Pomáháme fotbalem, která se uskuteční v neděli 29. května od třinácti hodin na stadionu Dynama v Českých Budějovicích.

 

Na Dynamu se utkají tým poskládaný z členů Motoru, Dynama a Jihostroje a tým, který bude ještě upřesněn. Akci obohatí tři koncerty předních československých umělců: Xindla X, Ewy Farne a poslední vítězky Československo hledá superstar Emmy Drobné. Vedle nich přislíbili účast herci, zpěváci a moderátoři jako například Jiří Mádl, Jiřina Bohdalová, Johny Machette, Vojta Dyk, Vojta Kotek, Robert Záruba, Adam Mišík, modelky Nikol Švantnerová a Jitka Nováčková a sportovci Alexandr Salák, Martin Hanzal, Jiří Novotný, Ján Mucha, Jakub Smrž a mnozí další.

Výtěžek z akce poputuje opět na hematoonkologickou stanici dětského oddělení českobudějovické nemocnice a letos nově i do dětského centra Arpida. „Vloni se vybralo úžasných 150 tisíc korun, které pomohly zkvalitnění péče poskytované naší dětskou hematoonkologickou stanicí,“ řekl primář Dětského oddělení Nemocnice České Budějovice Vladislav Smrčka.

Veřejnost se v neděli 29. května na Dynamu může opět těšit na charitativní bazar Emmy Smetana, kde si bude možné zakoupit oblečení a jiné předměty od známých osobností. Samozřejmostí budou také různá skákadla, doprovodné fotbalové atrakce a další soutěže pro děti. Akci budou moderovat Adéla Jirkalová a Milan Džuba.

Program (časy jsou pouze orientační a ještě se mohou měnit):

                            12:00 otevření areálu

                            13:00 vystoupení: Xindl X

                            14:00 první semifinále

                            15:00 druhé semifinále

                            16:10 vystoupení: Ewa Farna

                            16:30 finále

                            17:20 vystoupení: Emma Drobná a zároveň autogramiáda

                            18:00 závěr

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace