Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • On lâche les chiens (FR) + Accident Instantané (FR)

    neděle 21.7 20:00 - Tábor, Stánek (Žižkovo náměstí)

    Koncert.

  • S muzeem v přírodě

    neděle 21.7 8:00 - Písek, sraz Svatotrojický hřbitov

    Ornitologická procházka.

Zobrazit všechny události
 

Infarktová koncovka skončila v neprospěch Jihostroje. Finálová série je vyrovnána

LIBEREC – Finále, jak se patří. Ten nejlepší tuzemský volejbal viděli diváci jak přímo v liberecké sportovní hale, tak u televizních obrazovek sportovního kanálu České televize ve finále extraligy mužů mezi Duklou Liberec a Jihostrojem České Budějovice. Obrovská bitva, která trvala bezmála tři hodiny, dospěla za stavu 2:2 do infarktové koncovky v rozhodujícím pátém setu. Ten začali lépe domácí, ale za stavu 8:12 v neprospěch Jihostroje se na podání postavil Australan Max Staples a bodovou sérií ze servisu dotáhl ztrátu. Za stavu 13:13 v rozhodující sadě už bylo jasné, že o zisku druhého finálového bodu rozhodne nejmenší možný rozdíl. Zodpovědnost na sebe nakonec vzal zkušený liberecký lídr Jan Štokr, jenž obstaral následující dva body a rozjásal libereckou sportovní halu – 15:13 – 3:2 na sety.


Stav finálové série, která se hraje na tři vítězné zápasy, je tak srovnána 1–1 na utkání, oba týmy zvládly domácí mač. Třetí duel se hraje v sobotu 27. dubna zpátky pod Černou věží. Dá se očekávat opět po strop naplněná sportovní hala, začátek utkání je naplánován na 19 hodin.

VK Dukla Liberec – VK Jihostroj ČB 3:2 (17:25, 25:21, 25:23, 24:26 – 15:13).

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace