Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Smíšený pěvecký sbor Schola Všech svatých

    pondělí 22.4 15:00 - Bavorov, Kostel Nanebevzetí Panny Marie

  • Velikonoční hraní na kantely

    pondělí 22.4 18:00 - Strakonice, Šmidingerova knihovna

    Hraní na kantely (vytvořené při akcích ŠK), případně i další nástroje ve spolupráci se spolkem Spona. K hraní, zpěvu nebo jen k poslechu zveme širokou veřejnost.

Zobrazit všechny události
 

Jarní slavnost na Kamenném mostě v Písku nabízí bohatý program

 Autor: JčTeď

    Autor: JčTeď

PÍSEK – Kamenný most v Písku bude dějištěm již sedmé Jarní slavnosti, která se uskuteční v sobotu 20. dubna od 10 hodin. Akce bude současně oficiálním zahájením turistické sezony města pro rok 2019. Motivem sobotního dne budou samozřejmě Velikonoce, proto návštěvníci narazí na pomlázky, kraslice, zajíčky a dále také na jarní květiny. Chybět samozřejmě nebude dobré jídlo a pití.

 

O dobrou zábavu se postarají členové souborů Baráčníci a Písečan, kteří zazpívají a zatančí. K vidění budou i loutkové pohádky O pejskovi a kočičce. Jedna s názvem Jak pekli dort a druhá O panence, která tence plakala. Obě v podání píseckého divadélka Copánek. Svůj um dále předvedou tanečnice z T- Dance a ZIPu. Vystoupí také kapely Šafrán ze Strakonic a písečtí Kamarádi z pískoviště doplní svojí hudbou program, který je připraven, a přeslechnout určitě nepůjde flašinetáře. Akci pořádá Spolek Přátelé Kamenného mostu Písek.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace