banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Pouťové posezení s harmonikou

    neděle 16.6 11:00 - Božetice, místní kaplička a koupaliště

    Mše od 11.00 a ve 13.30 hodin začíná neckyáda.

  • Sekáč Podlesí

    neděle 16.6 8:00 - Tažovice, Kolčava

    Třetí ročník závodu v sečení kosou.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Jarní slavnost na Kamenném mostě v Písku nabízí bohatý program

 Autor: JčTeď

    Autor: JčTeď

PÍSEK – Kamenný most v Písku bude dějištěm již sedmé Jarní slavnosti, která se uskuteční v sobotu 20. dubna od 10 hodin. Akce bude současně oficiálním zahájením turistické sezony města pro rok 2019. Motivem sobotního dne budou samozřejmě Velikonoce, proto návštěvníci narazí na pomlázky, kraslice, zajíčky a dále také na jarní květiny. Chybět samozřejmě nebude dobré jídlo a pití.

 

O dobrou zábavu se postarají členové souborů Baráčníci a Písečan, kteří zazpívají a zatančí. K vidění budou i loutkové pohádky O pejskovi a kočičce. Jedna s názvem Jak pekli dort a druhá O panence, která tence plakala. Obě v podání píseckého divadélka Copánek. Svůj um dále předvedou tanečnice z T- Dance a ZIPu. Vystoupí také kapely Šafrán ze Strakonic a písečtí Kamarádi z pískoviště doplní svojí hudbou program, který je připraven, a přeslechnout určitě nepůjde flašinetáře. Akci pořádá Spolek Přátelé Kamenného mostu Písek.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace