Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Milevské léto - Rightnow a Maddie

    Čtvrtek 18.7 18:00 - Milevsko, KD - amfiteátr

    Koncert.

  • Promítání filmu Obr

    Čtvrtek 18.7 - Na Lipníku, Kovářov

    Začátek po setmění.

Zobrazit všechny události
 

Jihočeši dvakrát stříbrní na Žofíně: České houby a Blanka Milfaitová

JIŽNÍ ČECHY - V devátém ročníku soutěže Vodafone Firma roku slavili úspěchy i Jihočeši. Druhé místo obsadila firma České houby ze Soběslavi, mezi živnostníky skončila druhá Blanka Milfaitová. Zvítězila liberecká sklářská firma AJETO, z živnostníků byla nejlepší jihomoravská terapeutka Emílie Vallová. Výsledky prestižních podnikatelských soutěží byly vyhlášeny v Paláci Žofín.

 

„Letošní ročník soutěží nás opět pozitivně překvapil. Přihlásil se rekordní počet firem a živnostníků, dohromady jich bylo až 6600.  Byli jsme svědky vyprávění vskutku inspirativních podnikatelských příběhů, které jsou důkazem toho, že česká podnikatelská scéna je plná šikovných a pracovitých lidí. Když jsem poslouchal vyprávění finalistů na finálové porotě, jediné co mě mrzelo, byl fakt, že nemohou vyhrát všichni,“ řekl ředitel soutěží Petr Lutonský.

Společnost České houby se může pochlubit přerodem z garážové minifarmy v největší a nejmodernější pěstírnu čerstvých hub v republice.Blanka Milfaitová slaví úspěchy s výrobou marmelád.Její manufaktura na výrobu marmelády byla ve Velké Británii vyhlášena jako nejlepší tohoto druhu na světě. A to dokonce už dvakrát. Nyní vyráží s pojízdnou výrobnou na expedice, kdy po světě vybírá nejlepší ovoce a bylinky, vaří z nich marmeládu, pořádá workshopy a píše knihu o jídle.

Zveme vás na reportáž z úspěšné firmy České houby ze Soběslavi.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace