banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Písecká čtyřka

    pondělí 19.8 19:30 - Lázně Vráž u Písku

    Hudební kapela Josefa Nováka.

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Adventní koncert BROLNu v pátek v Třeboni

TŘEBOŇ - Český rozhlas České Budějovice zve v pátek 8. prosince na veřejnou nahrávku netradičně do Divadla Josefa Kajetána Tyla v Třeboni. Čistý půvab a nálada adventního času bude vyzařovat z předvánočního koncertu Brněnského rozhlasového orchestru lidových nástrojů. Vystoupení začíná v 19.30.

 

Brněnský rozhlasový orchestr lidových nástrojů (BROLN), u nás i ve světě velmi dobře známá folklorní hudební skupina na profesionální úrovni, přiveze do třeboňského divadla krásnou adventní pohodu. Díky smyčcům, cimbálu, klarinetům a dalším charakteristickým lidovým nástrojům i zpěvákům tu zazní nádherné vánoční melodie.

BROLN v Třeboni vystoupí se svými sólisty Martinem Hrbáčem, Ludmilou Malhockou, Kamilou Šošovičkovou, Václavem Kováříkem a Michalem Marhouldem.

Nenechte si ujít koncert vynikajícího folklorního souboru na podiu kouzelného třeboňského divadla. Vstupenky získáte v Turistickém a informačním centru Třeboň na Masarykovo náměstí, rezervace na www.itrebon.cz.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace