banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Letní koncert pěveckého souboru Regina Vodňany

    středa 26.6 18:00 - Vodňany, Husův sbor

  • Zámecký park v Červeném dvoře

    Čtvrtek 16.5 až neděle 29.9 - Regionální muzeum, Český Krumlov

    Dokumentační výstava, mapující historický vývoj a proměny zámeckého parku v Červeném Dvoře.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Adventní koncert BROLNu v pátek v Třeboni

TŘEBOŇ - Český rozhlas České Budějovice zve v pátek 8. prosince na veřejnou nahrávku netradičně do Divadla Josefa Kajetána Tyla v Třeboni. Čistý půvab a nálada adventního času bude vyzařovat z předvánočního koncertu Brněnského rozhlasového orchestru lidových nástrojů. Vystoupení začíná v 19.30.

 

Brněnský rozhlasový orchestr lidových nástrojů (BROLN), u nás i ve světě velmi dobře známá folklorní hudební skupina na profesionální úrovni, přiveze do třeboňského divadla krásnou adventní pohodu. Díky smyčcům, cimbálu, klarinetům a dalším charakteristickým lidovým nástrojům i zpěvákům tu zazní nádherné vánoční melodie.

BROLN v Třeboni vystoupí se svými sólisty Martinem Hrbáčem, Ludmilou Malhockou, Kamilou Šošovičkovou, Václavem Kováříkem a Michalem Marhouldem.

Nenechte si ujít koncert vynikajícího folklorního souboru na podiu kouzelného třeboňského divadla. Vstupenky získáte v Turistickém a informačním centru Třeboň na Masarykovo náměstí, rezervace na www.itrebon.cz.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace