banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Swing Band Tábor

  neděle 25.8 19:30 - Milevsko - 1. nádvoří kláštera

  Koncert.

 • Bartolomějské posvícení

  neděle 25.8 13:30 - Milevsko, park Bažantnice

  Neděle v lidovém tónu - Moravanka, Bohemia, myslivecké slavnosti a mnoho dalšího.

Zobrazit všechny události
 

Chtěla mobil, tak zatajila exekuce a tvrdila, že je zdravotní sestra

Ilustrační foto. , Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

Ilustrační foto.     Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

JINDŘICHŮV HRADEC – Policisté z Jindřichova Hradce obvinili aktuálně jednu ženu z úvěrového podvodu. Loni v létě si chtěla koupit v Jindřichově Hradci nový mobilní telefon, ale podle dosavadních výsledků vyšetřování při tom lhala, jako když tiskne. Především tvrdila, že pracuje jako zdravotní sestra v nemocnici a nejsou proti ní vedeny exekuce. Ve skutečnosti byla ale uklízečkou s exekucí na plat.

 

„Na základě těchto nepravdivých údajů byl uzavřen spotřebitelský úvěr s disponibilním úvěrovým limitem ve výši 10 000 korun, ze kterého podezřelá žena zakoupila mobilní telefon Huawei P20 lite v ceně 8 995 korun, kdy uhradila na místě přímou platbu 900 korun a dále se zavázala tento úvěr hradit v pravidelných měsíčních splátkách. Do současné doby však neuhradila ani jednu splátku, čímž způsobila poškozené společnosti škodu ve výši právě 8 095 korun," řekla jindřichohradecká policejní mluvčí Hana Millerová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace