Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Vimperské kvízování vol. 2

    pátek 15.11 19:00 - Kavárna Ve Skále, Vimperk

    Zábavný kvíz pro dvou až čtyřčlenné týmy, který prověřuje vědomosti, důvtip i schopnost spolupráce.

  • Renne Dang Live

    pátek 15.11 21:00 - Calypso, Vimperk

    Koncert Tour 2019 i ve Vimperku. Kytky z Pumpy, Čas na změnu.

Zobrazit všechny události
 

Čtyři děti jsou zraněné. Auto se odrazilo na chodník u přechodu. Policie hledá svědky události

 Autor: Foto archiv PČR

    Autor: Foto archiv PČR

ČESKÉ BUDĚJOVICE - V sobotu po 16. hodině přijali budějovičtí dopravní policisté oznámení o nehodě na křižovatce ulic Milady Horákové a Antonína Barcala. Řidič Škody Fabia combi stříbrné barvy jel po ulici M. Horákové ve směru od Branišovské ulice a na křižovatce s ulicí Antonína Barcala odbočoval vlevo. Přitom dával přednost v jízdě protijedoucímu autobusu a hned za ním odbočil. V ten okamžik však čelně narazil do jedoucího osobního auta Škoda Fabia combi modré barvy, které bylo pravděpodobně v zákrytu za autobusem. Po nárazu se modrá Fabia odmrštila až na chodník u přechodu, kde stála skupinka chodců. Vozidlo zasáhlo čtyři děti, které utrpěly zranění.

 

Zraněné děti byly po prvotním ošetření převezeny do zdravotnického zařízení, kde lékaři stanovili, že jsou dvě děti zraněny těžce a dvě lehce. Nehodu vyšetřují dopravní policisté a kriminalisté oddělení obecné kriminality Územního odboru České Budějovice.

Policie žádá svědky nehody, aby je kontaktovali na Územním odboru České Budějovice, Služba kriminální policie a vyšetřování, Plavská 2, telefon 974 226 111 (v pracovní době PO – PÁ 07.30 – 15.30), případně na lince tísňového volání 158.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace