Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Tři sestry

    pátek 18.10 19:00 - Prachatice, Hotel Park

    Koncert.

  • Drátkování bedrníků s Petrou Dudákovou

    pátek 18.10 17:00 - Vodňany, U Lípy

Zobrazit všechny události
 

Dačičtí se mohou pochlubit svojí květinovou výzdobou a zapojit se do soutěže

DAČICE – Ještě dva měsíce se mohou občané zapojit do 8. ročníku soutěže Rozkvetlé Dačice. Ta začala 1. června a končí 31. srpna a její účastníci se mohou zapojit zasláním fotografie oken, balkonů, teras, lodžií, předzahrádek a okolí domu na kultura@dacice.cz nebo ji doručit na odbor kultury a cestovního ruchu. Stejně jako každý rok se i letos soutěží ve třech kategoriích: rozkvetlé okno/balkón v rodinných domech, rozkvetlé okno/balkón v bytových domech a úprava předzahrádky/okolí domu.

 

Podmínkou je, že soutěžní květinové výzdoby musejí být viditelné z veřejně přístupných míst (chodníky, ulice a podobně). Komise bude hodnotit estetické hledisko, kompozici, barevnost i originalitu. Pro vítěze každé kategorie jsou připraveny poukázky na nákup zahradnického zboží a potřeb: 1. místo 1500 korun, 2. místo 1000 korun, 3. místo 500 korun. Vyhlášení se uskuteční nejpozději do 30. září v prostorách Městského úřadu Dačice.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace