banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Strakonický dudák aneb Hody divých žen

    pátek 23.8 20:30 - Hrad Strakonice - II. hradní nádvoří

    Hra J. K. Tyla v podání DS Čelakovský.

  • Vlksický Kašpar 2019 - Jonáš a Tingl - Tangl

    pátek 23.8 21:00 - Vlksice

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Do jindřichohradeckého Domečku se v neděli vydejte za zvířátky

JINDŘICHŮV HRADEC – První letošní den otevřených dveří v oddělení přírody jindřichohradeckého Domu dětí a mládeže se koná v neděli 29. ledna. Zvířata, o která se tu děti starají, si můžete přijít prohlédnout od 13 do 16 hodin. V rámci přírodovědných kroužků se děti učí přímo v Domečku pečovat o domácí zvířata včetně těch, která se chovají v teráriu, jako jsou hadi nebo ještěři. Na farmě v Otíně pak získávají znalosti o chovu koní, učí se je ošetřovat a za odměnu si mohou také zajezdit. Během nedělní akce se představí i spolek Cibela, který přiveze pejsky a kočky bez domova. Zájemci si z nich mohou vybrat domácího mazlíčka k adopci nebo domluvit jinou podporu.

 Dům dětí a mládeže připravil program také na pololetní a jarní prázdniny. V pátek 3. února se v sále v Růžové ulici odehraje Novoroční turnaj ve stolním tenise pro děti od devíti do patnácti let. Prezentace proběhne v 9 hodin, hrát se začne v 9.30. Pro ty, co se místo stolního tenisu raději zasní při pohledu na oblohu, připravila Hvězdárna F. Nušla odpolední i večerní pozorování. Jarní prázdniny pak mohou děti strávit na Domečku s přírodovědou, v grafické a keramické dílně, na pobytovém tanečním táboře nebo třeba na příměstském táboře oddělení techniky.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace