Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • David Jan Žák - Návrat Krále Šumavy

    Úterý 19.11 19:00 - Volyně, Městské muzeum

    O legendárním šumavském převaděči.

  • Kavárnička

    Úterý 19.11 14:00 - Volyně, Pošumavská tržnice

    Posezení pro seniory.

Zobrazit všechny události
 

Dotaci získá sdružení Senioři a dům dětí a mládeže

 Autor: Eva Výborná

    Autor: Eva Výborná

TŘEBOŇ - Radní města na svém zasedání 8. října přidělili dotace určené na podporu zájmových činností pro letošní rok z druhé vlny výzvy. Radním byly předložené tři žádosti od dvou žadatelů. Prvním byla místní pobočka sdružení Senioři České republiky a druhým Třeboňská pobočka Domu dětí a mládeže Jindřichův Hradec. Obě organizace příspěvek získají. Senioři obdrží pět tisíc korun na dofinancování své činnosti a dům dětí a mládeže použije sedm tisíc korun na uspořádání Mikulášské besídky v Kulturním centru Roháč 7. prosince.

 

„Třetí žádost od domu dětí a mládeže určenou na účast v soutěžích Taneční skupina roku a Czech dance masters nebylo možné podpořit. Tyto soutěže se budou konat až v příštím roce a pravidla přidělování dotací nám neumožňují z letošního rozpočtu financovat akce, které se uskuteční v roce následujícím," doplnila rozhodnutí radních místostarostka Jana Grammetbauerová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace