Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Rendez-vous předvánoční

    středa 11.12 17:00 - Městská knihovna, Vimperk

    Sváteční koncert Vojty Violinisty a Vánoce podle paní Růženy Váchové.

  • Česko zpívá koledy

    středa 11.12 18:00 - Spektrum Sezimovo Ústí

    Zpívání pro všechny.

Zobrazit všechny události
 

Firma odstoupila, ZŠ Štítného v J. Hradci tak čeká oprava až příští prázdniny

 Autor: Eva Výborná

    Autor: Eva Výborná

JINDŘICHŮV HRADEC – Radní v Jindřichově Hradci řešili na posledním zasedání zadání veřejné zakázky na výměnu oken boční a čelní fasády na ZŠ Štítného ulice. Město již zakázku jednou vysoutěžilo, ale firma na konci minulého školního roku odstoupila. Teď se tedy vypisuje zakázka znovu. Jejím předmětem je oprava jihovýchodního a jihozápadního průčelí včetně nátěrů fasády a výměny stávajících oken za nová.

 

Dále budou vyměněná dvě okna v přízemí objektu v prostoru skladu dílen a zazděné vstupní dveře v obvodové stěně tohoto skladu. Současně bude vyměněný i spodní díl hlavních vstupních dveří do objektu z ulice Štítného. Předpokládaná hodnota zakázky činí 4 303 000 korun bez DPH. Termín realizace se předpokládá od 20. června do 30. srpna příštího roku. Tedy hlavně přes prázdniny. Město předpokládá, že vypsáním zakázek v zimě snáz získá volné kapacity u některé z firem. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace