Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trash Nightmare festival - Vol. 7

    sobota 19.10 17:00 - Písek, Divadlo pod čarou

    Hudební festival.

  • Barbora Poláková - Tour 2019

    sobota 19.10 19:00 - Strakonice, MěKS

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Informační středisko v Jindřichově Hradci se brzy dočká nové fasády

 Autor: JčTeď

    Autor: JčTeď

JINDŘICHŮV HRADEC – Dva návrhy zadání veřejné zakázky na opravy fasád schválili jindřichohradečtí radní na svém nedávném zasedání. Termín realizace u obou je od 10. dubna do 25. června. Akce si vyžádají předpokládané náklady přibližně jeden a čtvrt milionu korun bez DPH.

 

Opravy fasády se dočká informační středisko v Panské ulici. Půjde o opravu a nátěr fasády po první římsu, provedení tlakové injektáže silikonovou mikroemulzí – omezení vzlínání vody do zdiva domu (z pohledové části ulice Panská a náměstí). Dále bude proveden nátěr všech výkladců a vstupních dveří do domu a nebytových prostor, restaurátorský zásah u kartuše s erbem nad vraty a obnova poškozených štukových výzdob v portálu vrat. To vše vyjde na 1,1 milionu korun bez DPH.

V druhém případě půjde o opravu zadní fasády domu 7/I na náměstí Míru. Dojde na opravu omítek zadní části fasády přiléhající ke dvorku souseda 5/I, revizi a opravu klempířských prvků a nátěr dřevěných prvků – oken. Vše za 134 tisíc korun bez DPH.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace