Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Tři sestry

    pátek 18.10 19:00 - Prachatice, Hotel Park

    Koncert.

  • Drátkování bedrníků s Petrou Dudákovou

    pátek 18.10 17:00 - Vodňany, U Lípy

Zobrazit všechny události
 

Jihočeské silnice si vyžádaly první letošní oběť. Policie doplňuje informace

TÁBORSKO - Jak jsme již v předešlé zprávě informovali, došlo dnes brzy ráno, v Košicích na Táborsku, ke smrtelné dopravní nehodě. Dvaadvacetiletý řidič Škody Felicie u autobusových nástupišť v obci náhle vyjel do protisměru a srazil se s protijedoucí Fabií. Mladík za volantem Felicie svým zraněním na místě podlehl.

K nehodě okamžitě vyrazily všechny složky Integrovaného záchranného systému, na pomoc vzlétl také vrtulník LZS. Bohužel zbytečně. Při čelním střetu utrpěl řidič (22) Felicie, projíždějící obcí ve směru od Plané nad Lužnicí, zranění, neslučitelná se životem. Řidič Fabie utrpěl naštěstí pouze lehká poranění a po ošetření na místě byl k dalšímu pozorování převezen do táborské nemocnice. Vrtulník LZS byl z místa odvolán.

Přesná příčina a další okolnosti nehody jsou předmětem následného šetření táborských dopravních policistů. Dechová zkouška na přítomnost alkoholu u řidiče Škody Fabia proběhla s negativním výsledkem. Dopravu v místě nehody odkláněli policisté ve spolupráci s hasiči po místních komunikacích. Průjezd obcí byl plně obnoven krátce po osmé hodině ranní. Hmotná škoda na vozidlech byla odhadnuta na souhrnnou částku 65 000 korun. 

Jihočeské silnice si tak dnes vyžádaly první letošní oběť. 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace