Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Seniorský večer - Milevská čtyřka

    Čtvrtek 21.11 17:00 - Písek, KD

    Zahraje k poslechu a tanci kapela Milevská čtyřka se zpěvačkou.

  • Miroslav Donutil - Cestou necestou

    Čtvrtek 21.11 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

    Populární herec, bavič, vypravěč Miroslav Donutil Vás navštíví se svojí show Cestou necestou. Skvělé historky, nové příběhy a zážitky nám připomenou, co vše se může přihodit na cestách.

Zobrazit všechny události
 

Jindřichův Hradec hostí Den poskytovatelů sociálních služeb, lidé se mohou přijít informovat

 Autor: Město Jindřichův Hradec

    Autor: Město Jindřichův Hradec

JINDŘICHŮV HRADEC - Centrum pro komunitní práci ve spolupráci s městem Jindřichův Hradec zve širokou veřejnost na Den poskytovatelů sociálních služeb. Akce proběhne ve středu 12. června od 10 hodin dopoledne na Masarykově náměstí. V případě nepříznivého počasí se přemístí do prostor Kulturního domu Střelnice.

 

Zájemcům představí a nabídnou své služby poskytovatelé sociálních služeb, kteří působí v Jindřichově Hradci a blízkém okolí. Příchozí dostanou informace například o pobytových, ambulantních nebo terénních službách. Organizace zároveň budou na akci prezentovat své výrobky. Zúčastní se například jihočeský streetwork PREVENT, který vyhledává a kontaktuje závislé osoby nebo Farní charita Jindřichův Hradec.

Součástí akce bude také zajímavý kulturní doprovodný program.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace