Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Živé Milevsko - Mezinárodní konference chytrých měst a obcí

    středa 16.10 9:00 - Milevsko, KD

  • Toulky za poznáním Severní Korea

    středa 16.10 10:00 - Milevsko, Kino

    Přednáška.

Zobrazit všechny události
 

Kdo pozná muže a ženu na fotografii?

 Autor: Policie ČR

    Autor: Policie ČR

JIŽNÍ ČECHY - Táborští policisté žádají média a širokou veřejnost o pomoc a spolupráci při pátrání po totožnosti mladého páru, ženy a muže, jejichž fotografii se jim podařilo získat při šetření jednoho z prověřovaných případů. Podání vysvětlení této mladé dvojice by zásadně přispělo k objasnění uvedeného skutku. Dle dosud provedeného šetření se tento mladý pár pohyboval v době okolo poledne pátku dne 8. února 2019 na Husově náměstí v Táboře.

 

Vyzýváme tímto na fotografii zachyceného mladého muže a rovněž i mladou ženu, aby byli tak laskaví a přihlásili se táborským policistům na jejich služebně Divadelní ulici v Táboře či telefonní lince 974 238 700. Zároveň žádáme každého, kdo by uvedený mladý pár na fotografii poznal, případně měl další poznatky k ustanovení jeho totožnosti, aby tyto informace sdělil táborským policistům na výše uvedených kontaktech. Děkujeme.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace