Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Hvězda Betlémská!?

    pondělí 9.12 19:00 - Muzeum Jindřichohradecka, budova ve Štítného ulici, Jindřichův Hradec

    Přednáška Ing. Jany Tiché z Hvězdárny a planetária v Č. Budějovicích s pobočkou na Kleti.

  • Pletky s Vlastou

    pondělí 9.12 9:00 - Písek, Senior Point

    Tvořivé setkání.

Zobrazit všechny události
 

Kdo vyhrál lístky na Bosch Fresh Festival? Začíná už o víkendu

JIŽNÍ ČECHY - Gurmánský svátek Bosch Fresh festival proběhne začne už v sobotu 6. května na výstavišti v Českých Budějovicích. Letošní ročník s podtitulem OCHUTNEJ SVĚT!, láká na degustaci vybraných zahraničních delikates, zážitkovou gastronomii, molekulární catering nebo hmyzí speciality.

Návštěvníci si užijí workshopy a ukázky kulinářského umění Zdeňka Pohlreicha, Marcela Ihnačáka nebo Ivana Vodochodského. Navíc budou mít možnost degustovat menu jihočeských restaurací a také hlasovat a vybírat tu nejlepší z nich.

Pravou italskou chuť představí na festivalu tuňákové výrobky Rio Mare. Menu s tuňákem Rio Mare připraví pro inspiraci Petr Stupka. A právě s firmou Rio Mare jsme pro naše čtenáře připravili bleskovou emailovou soutěž o vstupenky na tento jedinečný kulinářský svátek. Stačilo odpovědět na soutěžní otázku, která zněla: Jak često bychom měli konzumovat ryby. Na výběr jste měli tři možnosti a ta správná se skrývala pod písmenem A).  Tedy dva až třikrát týdně. No a jak to nakonec dopadlo? 

Po dvou vstupenkách poštou od organizátorů dostanou:  Václav Matějka z Čestic, Magda Vodrážková z Netolic a Jitka Paďourková z Neznašova. 

Všem výhercům blahopřejeme a přejeme dobrou chuť!

-PR-

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace