banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Swing Band Tábor

    neděle 25.8 19:30 - Milevsko - 1. nádvoří kláštera

    Koncert.

  • Bartolomějské posvícení

    neděle 25.8 13:30 - Milevsko, park Bažantnice

    Neděle v lidovém tónu - Moravanka, Bohemia, myslivecké slavnosti a mnoho dalšího.

Zobrazit všechny události
 

Kubíkova přehlídka pokračovala i na Sezimáku

Pavel Brožek (vlevo) s Martinem Přibylem si vzali do parády Lukáše Povolného. Ne vždy však byla domácí defenziva tak úspěšná. Zdeněk Kubík ji pokořil 17 brankami. Třeboň zvítězila na Sezimáku 25:20. , Autor: Josef Janda

Pavel Brožek (vlevo) s Martinem Přibylem si vzali do parády Lukáše Povolného. Ne vždy však byla domácí defenziva tak úspěšná. Zdeněk Kubík ji pokořil 17 brankami. Třeboň zvítězila na Sezimáku 25:20.     Autor: Josef Janda

SEZIMOVO ÚSTÍ – Oblíbený souboj mezi Spartakem Sezimovo Ústí a Jiskrou Třeboň proměnil v neděli Zdeněk Kubík ve svou další one man show. Suverénně nejlepší střelec celé soutěže si vylepšil průměr vstřelených branek na zápas o půl gólu na 12. Sokolu jich nasypal 17 a se 120 trefami v 10 utkáních nemá v lize konkurenci. Kubík kraluje také ve střelbě sedmimetrových hodů, kterých předvedl v neděli 9 úspěšných. Díky jeho produktivitě si odvezla Třeboň vítězství 25:20.

 

V domácím dresu nastřílel nejvíce gólů Zbyšek Zůbek (5). Spartak se držel do přestávky, ve druhé půli se ale začala nadějná remíza 9:9 pomalu překlápět na stranu hostů. Třeboň dokázala vytvořený čtyřbrankový náskok dotáhnout do úspěšného konce a okupuje 2. místo, Spartak zůstává osmý. Domácí se znovu představí až po zimní přestávce na konci února.

TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí – TJ Jiskra Třeboň 20:25 (9:9)

Sestava a branky Spartaku: Janků, Ježek – Z. Zůbek (5), Brožek (4), Přibyl (4), Ťupa (3), Bílý (2), Kortan (1), Sechovec (1), Ubl, Živný, Hrachovec, Vitman, Chlaň.

Sestava a branky Třeboně: Kostelecký – Kubík (17), J. Neužil (4), Baierling (2), Zahradník (1), Dušek (1), Volf, Podsclan, Toman, T. Neužil, Potměšil, Povolný.

Ve středečním Týdeníku Táborsko si přečtete další podrobnosti. Trenér Spartaku Vlastimil Zůbek přiblíží, jak na tradičního soupeře svůj tým připravil. Proč se po přestávce nepodařilo nadějný výsledek udržet? Dá se nejlepší střelec ligy Kubík vůbec bránit?

Zkušený hráč Spartaku Pavel Brožek zmíní, jak se mu proti tradičnímu rivalovi hrálo. Co říká na své čtyři vstřelené branky? Jak mužstvo přizpůsobilo hru na nejlepšího střelce ligy Kubíka?

Nejlepší střelec ligy Zdeněk Kubík prozradí, proč jeho tým neodskočil Spartaku dříve. Jaké byly pokyny do druhého poločasu? A jak hodnotil svůj osobní výkon?

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace