banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Taneční odpoledne

    Úterý 20.8 14:00 - Milevsko, Nízkoprahový klub Fanouš

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Lékaři a sestry sloužící v dačické nemocnici pohotovostní služby mají nové inspekční pokoje

 Autor: Nemocnice Dačice.

    Autor: Nemocnice Dačice.

DAČICE - Nemocnice Dačice disponuje novými inspekčními pokoji pro lékaře a sestry sloužící lékařské pohotovostí služby. Zázemí se nachází v nové přístavbě přímo u ordinace. „V předchozích letech docházeli lékaři a sestry do ordinace LPS přes venkovní areál ze svých inspekčních pokojů v hlavní budově. To nebylo zrovna příjemné v době deště a tuhé zimy se spoustou sněhu, která v Dačicích často vládne,“ popisuje předsedkyně představenstva dačické nemocnice Miroslava Člupková.

 

„Proto jsme přistoupili v roce 2018 k výstavbě nových prostor, a to dvou inspekčních pokojů, sociálního zázemí a denní místnosti. Využili jsme každého metru bývalé vrátnice nemocnice a připojili jsme dva pokoje pro lékaře, denní místnost a koupelnu s příslušenstvím. Tak vznikla samostatná moderní jednotka pro lékařský i sesterský personál, který poskytuje v sobotu, neděli a svátky lékařské pohotovostní služby," upřesnila Miroslava Člupková.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace