Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Robert Fulghum - opravář osudů, o jeho tvorbě i životě

  středa 23.10 17:00 - Strakonice, Šmidingerova knihovna

  Beseda.

 • Bachata pro začátečníky

  středa 23.10 17:00 - Strakonice, DDM

Zobrazit všechny události
 

Milevští starší žáci dlouho vedli, ale nakonec obávané duo Střelců neubránili

MILEVSKO – Dramatický zápas s infarktovou koncovkou sehráli v sobotu 20. ledna milevští starší žáci proti jindřichohradeckým Střelcům, kteří se už několik posledních let opírají o dva stěžejní hráče převyšující úroveň ostatních hokejistů – o syna trenéra a bývalého extraligového hráče Petra Šachla mladšího a o běloruského rychlíka Nikitu Moyseyeva. Bojovně naladění Milevšťáci, kteří na výhru čekají už od konce října, ale do zápasu vstoupili skvěle a po dvou třetinách vedli 2:0. Pod góly Bejšáka i Fábery se asistencí podepsal navrátilec po zlomenině klíční kosti Adam Špánek. Ve třetí třetině, pravděpodobně po důraznější domluvě jindřichohradeckého kouče Petra Šachla staršího, ale Střelci výrazně zvýšili tempo a začali Milevšťáky přebruslovat. Sehrané obávané duo už skoro neslezlo z ledu a nakonec se postaralo o dokonalý obrat z 0:2 na 4:3. Šachl mladší i Moyseyev vstřelili po dvou brankách, druhý jmenovaný rozhodl zápas gólem necelé tři minuty před koncem.

HC Milevsko 2010 – HC Střelci Jindřichův Hradec 3:4 (0:0, 2:0, 1:4). Branky a nahrávky: 26. Bejšák (Špánek, Fábera), 28. Fábera (Špánek), 47. Bouška – 44. Šachl (Moyseyev), 46. Moyseyev, 48. Šachl, 58. Moyseyev (Bártů).

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • jhc 

  Reagovat

   

  Ať žije Vajgar

  Vloženo 23.1.2018 20:54:07

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace