Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • XV. Prácheňský ošetřovatelský den

    Čtvrtek 23.5 8:20 - Strakonice, KD

    Odborná přednáška.

  • Čtenářský klub

    Čtvrtek 23.5 17:00 - Písek, Městská knihovna

    Jiří Hájíček Rybí krev. Román současného jihočeského literáta o zániku vesnic, které musely ustoupit stavbě jaderné elektrárny Temelín. Vesnice v románu kronikářského ražení překvapivě nemají jména - dnes už totiž neexistují, až na Purkarec, který byl zatopen po osudovou kvótu 370,5 metru a z něhož pochází i Jiří Hájíček. Moderuje Hana Manková.

Zobrazit všechny události
 

Místo do nákupního vozíku zboží schovala do kapes

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

TŘEBOŇ – Ve středu 5. února starší žena v Třeboni zřejmě usoudila, že platit za nákup je zbytečné. V jednom z obchodů si postupně z prodejních regálů vybrala sprchové gely, čokolády, ale i paštiky nebo alobal. Zboží ukryla do kapes a zamířila kolem pokladen ven. Jejího zvláštního chování si všiml pracovník ostrahy a zadržel ji.

 

„Policisté zjistili, že nekradla poprvé. Za podobné jednání už byla v minulosti odsouzená. Škoda, kterou nyní způsobila, dosáhla 398 korun. Třiašedesátiletou ženu třeboňští policisté trestně stíhají v režimu zkráceného přípravního řízení na svobodě. V případě soudem prokázané viny jí hrozí trest odnětí svobody až na tři roky,“ uvedla tisková policejní mluvčí Hana Millerová.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace