Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Vokální soubor X-TET

    sobota 7.12 18:00 - Kaple Nanebevzetí Panny Marie, Štítného ulice, Jindřichův Hradec

    Koncert.

  • Tim Rice, Andrew Lloyd Webber Evita

    sobota 7.12 19:00 - DK Metropol, České Budějovice

    Muzikál podle životního příběhu Evy Perónové.

Zobrazit všechny události
 

Mladík, který při frajeřině vezl svého vrstevníka na kapotě auta, je trestně stíhaný

 Autor: Policie ČR

    Autor: Policie ČR

ČESKÝ KRUMLOV – Klukovina se vyvinula v trestní stíhání. Českokrumlovští kriminalisté koncem minulého týdne předali devatenáctiletému mladíkovi usnesení o zahájení trestního stíháni ve věci přečinů těžké ublížení na zdraví z nedbalosti a ohrožení pod vlivem návykové látky. K dopravní nehodě se zraněním došlo mezi obcemi Plešovice a Třísov před necelými dvěma měsíci. Mladý muž 11. září „vezl“ na přední kapotě jedenadvacetiletého muže, kterého následně přejel a ten musel být transportován do nemocnice.

 

„Mladý muž, kterého uvedený řidič vezl na přední kapotě a ten byl po pádu před vozidlo tovární značky Peugeot přejet, utrpěl mnohačetná zranění celého těla, která ho budou omezovat na běžném způsobu života po dobu několika měsíců," upřesnil policejní mluvčí Milan Bajcura. Uvnitř vozu tehdy sedělo více osob, celkem tedy osobní vozidlo přepravovalo 11 cestujících. Trestní stíhání je vedeno nevazebně.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace