Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trio SOČR ~ Píseň písní

    neděle 26.5 19:00 - Písek, KD

    Třetí z Píseckých nokturen 2019 bude ve znamení Písně písní v podání Tria Symfonického Orchestru Českého Rozhlasu. (Původně plánované Tilia Trio se zpívajícími saxofony bohužel pozdě zjistilo kolizi termínu s Pražským jarem)

  • Host Blatenských listů - Spisovatel Jan Měšťan

    neděle 26.5 18:00 - Blatná, Kavárna Železářství U Šulců

Zobrazit všechny události
 

Napadl strážníka, protože ho chtěl zkontrolovat

Ilustrační foto , Autor: PČR

Ilustrační foto     Autor: PČR

JINDŘICHŮV HRADEC – Třiatřicetiletý muž si užíval v baru. Ale pouze do doby, než se ve dveřích objevili strážníci městské policie. Ti se mu okamžitě znelíbili, dokonce se ho snažili zkontrolovat, a tak je napadl. Zasáhnout museli až policisté. Nyní je agresivní host podezřelý ze spáchání trestného činu násilí proti úřední osobě.

 

Vše se stalo ve čtvrtek 19. prosince dopoledne v jednom jindřichohradeckém baru. Třiatřicetiletý muž napadl strážníka městské policie, který ho požádal o prokázání totožnosti. Na strážníka zaútočil před ostatními hosty baru. Na místo byli přivoláni policisté, kteří muže zadrželi.
„Útočník je nyní podezřelý ze spáchání trestného činu násilí proti úřední osobě a hrozí mu trestní stíhání,“ dodala tisková mluvčí jindřichohradeckých policistů Lenka Holická.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace