banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Radimovický koňák

    Čtvrtek 20.6 16:00 - Radimovice u Želče

    35. ročník přespolního běhu.

  • Veletrh volnočasových aktivit

    Čtvrtek 20.6 9:00 - Písek, KD

    Účastníkům se představí organizace a spolky, které poskytují volnočasové aktivity ve městě. Součástí bude i doprovodný program zahrnující ukázky činností a tréninkových hodin zaměřených na děti a mládež.

Zobrazit všechny události
 

Navrhněte osobnosti na ocenění Křišťálovou růží Jindřichova Hradce

JINDŘICHŮV HRADEC - Letos podruhé ocení starosta Jindřichova Hradce Stanislav Mrvka křišťálovou růží významné občany, kteří se svou celoživotní prací nebo mimořádnými činy zasloužili o rozvoj města. Nyní radnice oslovuje občany města, aby navrhli své kandidáty, kteří si podle jejich názoru zaslouží být nominováni na Cenu starosty města Jindřichův Hradec 2019 – křišťálovou růži. Ceny nebudou udělovány osobnostem in memoriam. Nominace v pěti kategoriích budou přijímány na adrese: katerina.svobodova@jh.cz.

 

Kategorie jsou:

1. věda a vzdělávání
2. kultura a zájmová činnost
3. sport
4. podnikání
5. sociální služby a humanitární oblast

Spolu s nominací uveďte stručný životopis nominované osobnosti a zásluhy, kvůli kterým je nominována, dále jméno navrhovatele a kontakt (e-mail, telefon) na navrhovatele. Návrhy lze podávat do konce srpna 2019.

Slavnostní akt je plánován na pátek 25. října v 19 hodin v divadelním sále Kulturního domu Střelnice.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace