banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Strakonický dudák aneb Hody divých žen

  pátek 23.8 20:30 - Hrad Strakonice - II. hradní nádvoří

  Hra J. K. Tyla v podání DS Čelakovský.

 • Vlksický Kašpar 2019 - Jonáš a Tingl - Tangl

  pátek 23.8 21:00 - Vlksice

  Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Některé železniční tratě zůstávají dál neprůjezdné

JIŽNÍ ČECHY - Následkem nedělní vichřice zůstávají poruchy na trakčním vedení nebo popadané stromy na některých železničních tratích. Průjezdná je plně trať z Prahy na České Budějovice i z Budějovic na Linec. Naopak do dnešního poledne je stále uzavřena trať z Českých Budějovic na České Velenice, také z Rybníku do Lipna nad Vltavou a z Tábora do Bechyně.

Trať ze Strakonic na Volary by se měla zprovoznit dnes po 10. hodině, ale z Číčenic přes Nové Údolí do Volar je ohlášeno uzavření trati až do dnešní 23. hodiny. Trať z Vysočiny - od Havlíčkova Brodu na Veselí nad Lužnicí - je ohlášena jako nesjízdná až do půlnoci v úterý 31. října.

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Po řádění tajfůnů 

  Reagovat

   

  Borovky, Študlara, Zimoly, Žemličky, Kuby, Kráka, Krygara nevyjíždí mnohem více vlaků (a na furt), nežli po včerejším vánku....

  Vloženo 30.10.2017 10:30:08

  • vechtr z protivína 

   Reagovat

    

   ještě bych přidal soudruha Kavku a toho teologa, který v Novém Údolí na úseku trati, podniká. Bohužel si nevzpomenu na jeho jméno. Ten by nám mohl také vysvětlit, jak se z Číčenic přes Nové Ůdolí dostat do Volar a nemuset to objíždět přes Budějky, he he. A toto dnes velí Dráze.

   Vloženo 30.10.2017 11:10:07

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace