banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Black and white

    neděle 18.8 19:00 - Veselská ozvěna, kostel v Zálší

    Koncert.

  • Strakonický drak

    neděle 18.8 10:00 - Strakonice, Lávka u pivovaru

    Závod dračích lodí na Otavě.

Zobrazit všechny události
 

Nezvaný host kradl o Vánocích

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

JINDŘICHOHRADECKO - Také o vánočních svátcích byli zloději v plné pohotovosti. Z garáže, poblíž malebné vesničky Hospříze, zmizela čtyřkolka a motorové pily.

 


Někdy v době od 23. do 27. prosince, v malé obci poblíž Hospříze, zloděj překonal stotřiceticentimetrové oplocení v zadní části domu. Potom vypáčil vrata do oploceného dvora a následně i vrata do garáže. Tady nikým neviděn a neslyšen ukradl odstavenou čtyřkolku, dvě motorové pily a dvě moto helmy. Nepohrdl ani sadou bitů v modrém plechovém kufru a deseti litry benzínu. Ukradená čtyřkolka, ze které byly demontovány některé součástky, byla v pátek 27. prosince nalezena sousedem. Ten ji našel zablácenou za svým domem.

„Dosud neznámý pachatel svým jednáním způsobil škodu nejméně za čtyřiatřicet tisíc korun na odcizených věcech a další dva tisíce korun na poškozených věcech. Krádež, porušováním domovní svobody a neoprávněné užívání cizí věci prošetřují policisté,“ dodala tisková mluvčí jindřichohradeckých policistů Hana Millerová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace