Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Ochotnický soubor Copánek

    neděle 20.10 10:00 - Písek, KD

    Divadlo pro děti.

  • The Muh Trio - The Art of Jazz Trio

    neděle 20.10 18:00 - Písek, Trojice

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Nocovala v lese a nezvedala telefon. Prý z osobních důvodů

TŘEBOŇ - Minulý týden ve čtvrtek večer oznámil napřed telefonicky a poté i osobně muž na obvodním policejním oddělení v Třeboni, že se domů nevrátila jeho přítelkyně, která pracuje jako obchodní zástupce. Nezvedá mu ani telefon a on má obavy, jestli se nestala účastnicí dopravní nehody. Třeboňští policisté začali ihned po ženě pátrat. Prověřili nemocniční zařízení jak v Jihočeském kraji, tak i na Vysočině. Informovali se ve firmě u spolupracovníků, i v rodině. Vše s negativním výsledkem. Poté vyhlásili po pohřešované ženě pátrání. Před jednou ráno v pátek 4. října mělo pátrání šťastný konec.

 

Pohřešovaná žena byla nalezena hlídkou třeboňských policistů nezraněná a spící ve vozidle v lesním porostu u dětského rekreačního zařízení Nový Řadov. Proč žena nedojela domů a nikomu o sobě nedala vědět? Třeboňským mužům zákona sdělila, že se jedná o osobní záležitost.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace