Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Luboš Pospíšil a 5P

    pátek 26.4 20:30 - Písek, Divadlo pod čarou

    Koncert.

  • 43. ročník koncertů dětských pěveckých sborů

    pátek 26.4 18:00 - Milevsko, KD

    Vystupují: Sbor I. ZŠ Milevsko – sbormistr Hana Ctiborová; Sbor II. ZŠ Milevsko – sbormistr Miroslav Martínek; Milevský dětský sbor – sbormistr Gabriela Molová a jako host vystoupí Plzeňský dětský sbor – sbormistr Bedřiška Koželuhová.

Zobrazit všechny události
 

Opilý číšník zmasakroval hosta. Teď ho čeká soud

TŘEBOŇSKO - Letní rvačka v předzahrádce restaurace na Třeboňsku bude mít dohru u soudu. Včera policejní komisařka obvinila z těžkého ublížení na zdraví a výtržnictví číšníka, který v této restauraci napadl hosta. Oba byli opilí. Nejprve útočník hosta oběma rukama chytil za krk, strhl mu hlavu a pak jej do hlavy několikrát kopl kolenem. Přidal ještě rány pěstí do hlavy. Když se poškozený zvedal, agresor s ním opakovaně hodil o zem. Výsledkem napadení byla dvojitá zlomenina dolní čelisti a zlomenina posledního článku prstu. Zranění čelisti si vyžádalo operativní zákrok a hospitalizaci v budějovické nemocnici. Pak ještě dvouměsíční domácí léčbu a výrazné omezení na obvyklém způsobu života poškozeného. Jak třeboňští policisté zjistili, číšník se výtržnictví dopustil opětovně. Případ těžké újmy na zdraví a výtržnictví převzali jindřichohradečtí kriminalisté.

Teď je muž obviněn a u soudu mu hrozí až osm let odnětí svobody.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace